Biuro rachunkowe X-pert
Napisz do X-pert Strona główna biura rachunkowego X-pert

Niedziela, 10.12.2023

Witamy na stronach Biura Rachunkowego X-PERT

Usługi księgowe i oprogramowanie wspólnot

Oferta firmy BON Meritum

Logo BON Meritum

Witam, nazywam się Anna Juśkiewicz-Walewska i jestem licencjonowanym zarządcą nieruchomości z licencją nr 19423. Moja firma jest prowadzona w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, jednakże współpracuję z wieloma doświadczonymi fachowcami w branży nieruchomości. Na stałe współpracujemy z inspektorem nadzoru, autoryzowanym serwisem kotłów i palników grzewczych, konserwatorami w zakresie wodno-kanalizacyjnym, elektrycznym i ogólnobudowlanym.


Moje doświadczenie administratora opiera się na wieloletnim udziale w pracach zarządu wspólnoty jako przewodniczącej zarządu wspólnoty mieszkaniowej na osiedlu Akacje III w Warszawie. W roku 2006 ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami. W zarządzaniu/administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi pomaga mi również moje wykształcenie: mgr prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzone przeze mnie Wspólnoty mogą w każdej chwili przedstawić Państwu referencje lub mogę też skontaktować Państwa telefonicznie z Zarządami tych Wspólnot.


Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem: www.bonmeritum.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony tej firmy!!!


Firma X-PERT nie odpowiada za treści prezentowane na tej stronie.


Powrót do listy partnerów.


Współpraca:

Logo Serverus Zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi BON Meritum Logo Certus-ADM Logo Admineo

Informacje i komentarze zawarte na tej stronie mają charakter ogólny. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania w oparciu o informacje zawarte na tej stronie, należy skonsultować się z autorem lub innym właściwym specjalistą.

Autor nie bierze odpowiedzialności za działania podjęte na bazie informacji i komentarzy zawartych na niniejszej stronie.

Strona główna biura rachunkowego X-pert

 Strona główna

Mapa strony biura rachunkowego X-pert

  Mapa strony

©X-pert. Projekt i wykonanie: Studio-eM

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional